Archiwum aktualności:

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Świnoujście 2003
2003-03-16

Dnia 15 marca 2003r. w Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Karate Kyokushin zorganizowane przez Świnoujski Klub Karate Kyokushin.
W mistrzostwach udział wzięło 50 zawodników z 14 klubów północno-zachodniej polski. Z naszego klubu w zawodach uczestniczyło 4 zawodników: Renata Baklińska zajęła I miejsce w kat. kobiet powyżej 55kg zdobyła również tytuł najlepszej zawodniczki, jej walka finałowa trwała ok. 10 sekund. Techniką mawashi geri jodan pokonała zawodniczkę gospodarzy przez ippon. Z pozostałych zawodników: Bernadeta Krzyżaniak zajęła III miejsce w kat. kobiet do 55 kg, a Adam Wołk-Łaniewski zajął III miejsce w kat. mężczyzn powyżej 90 kg przegrywając walkę w półfinale po dwóch dogrywkach. Drużynowo zajęliśmy V miejsce.