Archiwum aktualności:

III miejsce Filipa Moszyńskiego w Szentes (Węgry)
2007-03-29
24 marca w sobotę w Hali Sportowej w Szentes odbył się Puchar Europy Kyokushin-kan. Turniej zorganizowała Węgierska Organizacja Kyokushin-kan Karate na czele z sensei Sandor Brezovai 4 dan.
Filip Moszyński, zawodnik naszego klubu, zajął w kategorii do 70 kg III miejsce. Dwie walki wygrał przed czasem, a w walce półfinałowej uległ po dogrywce i przez wskazanie sędziów aktualnemu mistrzowi Europy tej kategorii.
W czasie turnieju odbyły się bardzo interesujące pokazy w wykonaniu sensei Sandora Brezavai i Natana Ligo ( USA ) oraz shihana Jozefa Borzy 6 dan.
Gościem honorowym był Kancho Hatsuo Royama 9 dan, który w niedzielę poprowadził seminarium szkoleniowe, a pomagali mu shihan Masahiro Kaneko i sensei Shichijima.

Szczegółowe wyniki i więcej zdjęć wkrótce.