Archiwum aktualności:

Aktualności - wszystkie z 2002 roku

Nagrody prezydenta Miasta Gdańska
2002-12-30
W poniedziałek 30 grudnia 2002r. w sali "Herbowej" w siedzibie Rady Miasta Gdańska Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz wręczył nagrody i wyróżnienia dla zawodników z gdańskich klubów sportowych, którzy w minionym roku zdobyli medale na arenach międzynarodowych. Wśród nagrodzonych medalistów Mistrzostw Europy i Świata znalazła się zawodniczka naszego klubu Adrianna Bieńkowska Mistrzyni Europy Karate Kyokushin Warna 2002. Wśród trenerów nagrodzonych przez Prezydenta Miasta był sensei Bogdan Jeremicz. Gratulacje zawodnikom i trenerom składał również arcybiskup Tadeusz Gocłowski.

Puchar Polski Gdynia 2002
2002-12-15

Dnia 15.12.2002 w hali GOSiR Gdynia odbył się Puchar Polski Kyokushin Karate z udziałem około 50 zawodników z 16 klubów.

Plebiscyt "Dziennika Bałtyckiego"
2002-12-08

Jak co roku "Dziennik Bałtycki" organizuje plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca woj. pomorskiego. W tym roku w gronie 20 kandydatów jest również nasza zawodniczka Adrianna Bieńkowska. Codziennie na łamach gazety można znaleźć kupon, który po wypełnieniu należy wysłać na adres redakcji, wszyscy którzy wyślą prawidłowo wypełniony kupon wezmą udział w losowaniu nagród.

Mistrzostwa Europy Wrocław 2002
2002-11-21

We Wrocławiu odbyły się II Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w kat. Open. Startowało 71 zawodników z 13 państw. Z powodu kontuzji nie startowała zawodniczka naszego klubu Adrianna Bieńkowska, która dwa lata temu w Katowicach zdobyła pierwsze miejsce. W kategorii mężczyzn wygrał Tomasz Najduch, a w kategorii kobiet Agnieszka Sypień.

Gratulujemy!

Mistrzostwa Europy Warna 2002
2002-09-23

Na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, które odbyły się 21.09.2002r. w Warnie w Bułgarii, zawodniczka naszego klubu Adrianna Bieńkowska (na zdjęciu z prawej strony) zajęła I miejsce w kategorii do 65 kg oraz tytuł Najlepszej Zawodniczki. Startowało 118 zawodników z 15 państw. Jest to jej trzecie zwycięstwo w tym roku w najważniejszych imprezach po Pucharze Europy w Moskwie i Pucharze Ameryk w Nowym Jorku (gdzie również została wybrana najlepszą zawodniczką).